.
EN | SK | CZ

 

 

 

 

Dr Emily Splichal, podoložka  a pohybová specialistkaí stojí za myšlenkou NABOSO TECHNOLOGY ™. V duchu zpochybňovat shodu získala doktorka Splichal svůj konvenční podiatický lékařský titul a spojila jej s dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti lidského pohybu a smyslové vědy.

Dr. Splichal věří, že naše zkušenosti v tomto světě jsou postaveny na senzorické stimulaci a naší schopnosti tyto informace efektivně zpracovávat, vnímat a integrovat. Od roku 2012 Dr. Splichal cestuje po světě, aby sdílela svůj jedinečný přístup k lidskému pohybu, funkci nohou a vědě naboso. Dr Splichal, přednášela ve 35 zemích 20 000 profesionálech, se rychle stala globálním lídrem v tréninku a rehabilitaci naboso.

Koncept technologie NABOSOTECHNOLOGY ™ a jejích proprioceptivních produktů vycházel z globálních cest Dr. Splichala a z poznání, že se jen málo změnilo, pokud jde o povrchovou vědu a design stélky. Doposud se většina pozornosti soustředila na barefootovou obuv a tréninku naboso, nicméně to, čeho se naše noha dotýká - je stejně důležité jako výměna obuvi nebo minimální.

To vedlo k vývoji materiálu, který by mohl stimulovat nervy v našich nohou, což nám umožňuje ještě více využít lidské funkce a výkonu. Potenciální aplikace zvýšené senzorické stimulace nohou jsou neomezené. Od optimalizace senzorické stimulace dítěte během jeho vrcholného období neuroplasticity až po rehabilitaci sportovce, který právě utrpěl otřes mozku, je Dr. Splichal připravena ovlivnit svět a sdílet její vášeň pro víru, že #lifeissensory.

 

replique rolex replique montre