EN | SK | CZ
Libor ČipelPohybový terapeut

 

panerai replica

Něco o Liborovi

také trenér, terapeut, volnočasový specialista a Health Coach (Institute of Motion). Od roku 2010 rozvíjí vlastní koncept Derde Leven. Ten nabízí originální vizi pohybového rozvoje a regenerace těla i mysli s použitím různých strategií a metod. Myšlenka vychází z variabilního pohybového tréninku, osobní péče a optimálních každodenních návyků s přesahem a vlivem na zdraví, pohybovou dlouhověkost, vitalitu a odolnost těla. Ve své praxi rozvíjí také vlastní originální procedury a terapie aktivního zotavení a odpočinku (Recovery Specialist). Je absolventem Fakulty tělesné kultury UP Olomouc a řady kursů, školení a konferencí.

 

Jeho filosofie:

"Mým cílem je vytvářet dlouhodobě udržitelné programy, neustále inspirovat své klienty a ukázat jim, jak se o sebe mohou starat lépe a s větším užitkem. Chci v nich probudit touhu, najít si čas pro sebe, mít prožitek z aktivně stráveného času a cítit se pak lépe."

 

Jeho zkušenosti s NABOSO 

Poprvé jsem se s produkty Naboso Technology seznámil v roce 2017 a od té doby je používám ve své každodenní praxi. Sám mám nejraději vložky, které nosím v barefoot obuvi. Vyzkoušel jsem jak starší modely tak i ty nové. Baví mě na nich pocit neustálé stimulace chodidel, pořád si uvědomujete jejich postavení a vnímáte každý krok, máte kontrolu a větší jistotu co se děje pod nohama, lépe se mi pracuje se silou došlapu. Po běhu mám výrazný pocit energie, která vychází z chodidel, cítím se celkově hodně aktivovaný. Velkým benefitem je pro mě pak zahřívání chodidel i v chladnějších měsících. Rozhodně doporučuji používat vložky bez ponožek (jaro-léto-podzim). Z dalších produktů je u klientů, kteří cvičí bos, oblíbená podložka. A to i pro jejich dlaně. Především z hlediska stimulace kůže, senzorů a následného lepšího uvědomění postury a menší únavy. Mým tajným tipem je ale nový míček Neuro Ball, který se stal důležitou součástí ranních pohybových rutin. Je to hodně příjemný produkt, který bez debat probudí vaše chodidla.

replique montre suisse

Jeho kontakty:

https://www.instagram.com/lcipel/

email: cipel@seznam.cz

tel: 773 551 221

replicas de relojes