EN | SK | CZ
Lukáš BarvířPohybový terapeut

 

Jsme RECOVERY CENTRUM 
Nabízíme služby v oblasti regenerace u nás v Zábřehu na Moravě. 
Pokud máte problémy s pohybovým aparátem, nebo si chcete pouze odpočinout, tak jsme tu pro Vás.
Ať už jste profesionální sportovec, či máma na mateřské dovolené, budeme k Vám přistupovat individuálně, podle Vašich potřeb. 
V čem jsme jiní ? Kombinujeme více metod a využíváme specifické techniky ze zahraničí jako je např. Neurokinetic therapy, Dornova metoda, nebo Muligan koncept, takže dokážeme efektivněji vyřešit hlavní příčinu a ne jen hasit příznaky. klockor kopior
bolsos de imitacion baratos
Máme velmi dobrou zkušenost s produkty NABOSO a to nejen na sobě, ale hlavně na našich klientech.
Vzhledem k tomu, že spolupráci neděláme s kýmkoliv, tak první musíme vždy vyzkoušet produkty na sobě. Jelikož většina problému vzniká od nohou, tak jsme jim začali věnovat větší pozornost a v dnešní době u nich vídáme velmi často disbalanci ať už to je halux, kladivkové prsty, nebo vysoká pronace, či propadlá klenba. Díky produktům NABOSO dokázali klienti lépe zapojit a uvolnit chodidla a vkomponovat je tak lépe ať už do tréninku, či do běžného života. Za nás jsou to určitě super regenerační pomůcky, díky kterým mohou lidé zlepšit svoji výkonnost, zdraví a hlavně prevenci zranění, takže by je měl mít každý u sebe doma. 
 

Vice info o nás: 

http://masazerc.com/